زیر بسته کالر آیدی

زیر بسته کالر آیدی حسابیار اوراش

محصول کالر آیدی این امکان را به شما می دهد تا قبل از شروع مکالمه با شخصی که با شما تماس گرفته اطلاعاتی در مورد ایشان داشته باشید. اطلاعاتی همچون نام ،آدرس، شماره تلفن و هر اطلاعات دیگری که شما در حین ثبت آن شخص در نرم افزار وارد کرده اید.

این زیر بسته نیاز به یک سخت افزار به نام دستگاه کالر آیدی دارد که همراه با زیر بسته باید تهیه شود.

این دستگاهها در انواع ۲ – ۴ – ۸ و ۱۶ خطی تولید می شوند و شما می توانید بسته به تعداد خط تلفن خود یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید.

آموزش راه اندازی:

برای این زیر بسته یک فایل exe طراحی شده که دستگاه کالر آیدی به آن وصل می شود. آن را از مرکز دانلود سایت  دانلود کنید.

فایل نصبی

نام دستگاه:

با توجه به دستگاه خریداری شده نام دستگاه را انتخاب کنید.

بادریت: اگر نام دستگاه را Danjeh انتخاب کردید بادریت را روی عدد ۵۷۶۰۰ قرار دهید و اگر نام دستگاه را Tildakish انتخاب کردید این  گزینه غیر فعال می باشد.

درگاه:

اگر نام دستگاه Tildakish باشد این گزینه غیر فعال است در غیر این صورت نام پورت(Usb) که دستگاه به آن متصل می باشد را انتخاب کنید. (مثال: COM1)

پورت:

این مورد بهتر است پیش فرض (۳۳۱۱ )باشد، اگر رنگ وضعیت سبز شد به این معنی میباشد که ارتباط با دستگاه برقرار است.

توجه: سیستمی که فایل exe کالر آیدی را روی آن اجرا می کنید سرور کالر آیدی شما محسوب می شود و باید با سایر سیستم هایی که نرم افزار اوراش دارند شبکه باشد.حال روی هر سیستمی که نرم افزار اوراش را نصب دارید آنرا اجرا کنید و تنظیمات مربوط به زیر بسته کالر آیدی را گام به گام انجام دهید.

۱- تنظیمات کالر آیدی: از منوی کالر آیدی وارد تنظیمات شوید.

تنظیمات

در سربرگ اول(تنظیمات اتصال):

اگر نرم افزار روی همان سیستمی است که فایل exe  کالر آیدی در آن قرار دارد تیک گزینه “به همین سیستم متصل است” را بزنید و در غیر اینصورت تیک گزینه ی “متصل به سیستم دیگری در شبکه” را بزنید و آی پی سرور کالر آیدی وارد کنید.

پورت باید همان عدد پیش فرض یعنی(۳۳۱۱) باشد که در تنظیمات فایل exe وارد کردید.

در سربرگ دوم(سایر تنظیمات):

نحوه انتخاب خریدار را تعیین کنید.

۲- اطلاعات خطوط: از منوی کالر آیدی وارد اطلاعات خطوط شوید. همه شماره خط هایی که پشت دستگاه کالر آیدی وجود دارند در این قسمت ثبت می شوند. اگر شماره خطی در این قسمت تعریف نشود و از آن خط تماس ورودی داشته باشیم در نرم افزار نمایش داده نمی شود.

۳- دسترسی خطوط: از منوی کالر آیدی وارد دسترسی خطوط شوید. در این قسمت می توانید مجوز دسترسی  یک خط را به یک کاربر بدهید، اگر کاربری به خطی دسترسی نداشته باشد پیغام تماس برای او نمایش داده نمی شود.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “زیر بسته کالر آیدی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

آخرین ویدئو ها